Vagyonőrök jelentkezését várjuk!

Vagyonőri munkára keresünk megbízható, önállóan dolgozni képes hölgyeket, urakat.

Változatos feladatok: Boltőrzés, recepció, portaszolgálat, épületek és területek biztonságának felügyelete, a káresemények megelőzése és kezelése, valamint az esetleges bűncselekmények megakadályozása.

Elvárás:

Vagyonőri végzettség és a tevékenység végzéséhez szükséges dokumentumok. (A vagyonvédelem területén szerzett tapasztalat, számítógép és kamerarendszer gyakorlat és nyelvismeret előny).

Jó kommunikáció, és problémamegoldó képesség.

Jó fizikai állóképesség és szorgalom.

Csapatmunkára alkalmas hozzáállás, rugalmasság, stressztűrés.

Józan életvitel, ápolt megjelenés, tisztességes magatartás, jó modor. (Saját gépkocsi előny).

Ha úgy érzi, hogy megfelel ezeknek az elvárásoknak, és szeretne csatlakozni a csapatunkhoz, írjon levelet az alábbi email címre: [munkatars@vagyonvedelem24.hu]

A kapcsolathoz szükséges adatait (név, email, telefon, település) ne felejtse el feltüntetni, és levelében egyértelműen nyilatkozni arról, hogy adatait önként adta meg és hozzájárul annak általunk történő kezeléséhez!

Adatainak törlését bármikor kérheti! Kérését 48 órán belül teljesítjük és visszaigazoljuk.

Minden levélre válaszolunk!

jogi nyilatkozat

A vagyonvedelem24.hu oldal és a mögötte álló vagyonvédelmi egyéni vállalkozás tulajdonosa Kovács József

A honlap tartalma csak a tulajdonos írásbeli engedélyével másolható. Minden jog fenntartva.

Social Media